Team of experts doctors meeting in conference room. Group of doctors is holding a morning meeting. Doctors are discussing further treatment of the patient. Concept of team medical work.

Pozvánka na další setkání lékařů na “Kubkových schodech”

Paralelní lékařská komora zve srdečně všechny členy České lékařské komory k zásadní polemice na téma “Máme skutečně funkční systém primární zdravotní péče?”. Pod pláštíkem toho “wuhanského netopýra” nám tady doslova akceleruje dosud nevídaný rozpad, chaos a zmar českého veřejnoprávního zdravotnictví. A to navzdory více než 400 mld. Kč, které do něho plynuly v uplynulém roce 2021 z peněz veřejného zdravotního pojištění. O dalších desítkách miliard z rozpočtů České republiky, všech 14 krajů České republiky, různých obcí, jakož i samotných občanů ani nemluvě.  

Kolegové, kteří jsou i nadále spokojeni se současnou lékařskou reprezentací, tj. Představenstvem ČLK, Revizní komisí ČLK, Čestnou radou ČLK, Etickou komisí ČLK či Vědeckou radou ČLK, nechť opět zůstanou doma, koupí si brambůrky, pizzu a colu, sednou si ke svým TV či PC monitorům a užívají si zaslouženého odpočinku o weekendu. Avšak kolegové, kterých je již mnohem nyní více než uvedených komorových funkcionářů a jejich Podpindos, kteří si nepřejí, aby byli nadále “reprezentováni” (a v očích občanů dehonestováni) takovými podivnými, zbabělými a zákeřnými kolegy, tak tato “mlčící většina” nechť v sobotu 15. ledna 2022 od 13 hodin konečně “promluví” na těch “Kubkových schodech”…

Toš zapřahat!

S kolegiálním pozdravem 

Vítek Mareček
mluvčí PLKu

 

Odkazy ad informandum:

https://zezdravotnictvi.cz/nazory/ctyri-pilire-zdravotnictvi-co-s-tim/

https://nasregion.cz/jakou-vlastne-poskytujeme-zdravotni-peci-41850/

https://nasregion.cz/mudr-vit-marecek-kam-zachranky-kam-jedete-52560/

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email